Check-up hizmeti nedir ?

Genel tıbbi muayene anlamına gelen check-up muayenesi kişilerin her hangi bir hastalığın başlangıcını veya hastalığı, önceden öğrenip gerekli tedbirlerin ve tedavinin yapılmasını sağlar. Önceden alınan bu tedbirler sayesinde vücudumuzu ve ailemizi ileri ki safhalarda oluşabilecek daha büyük bedensel, ruhsal ve psikolojik tüm etkilerden korumuş oluruz.

Yaş, çevresel faktörler ve kişinin tıbbi geçmişine bağlı olarak kristal evde sağlık ekibimiz, gerekli tüm detaylı tetkikleri hızlı bir şekilde yaparak, uzman doktorlarımızın değerlendirmesine sunar.

Kristal Check-up hizmeti neleri kapsar?

kristal evde sağlık, check up programı kapsamında danışanlarımızın tıbbi geçmişi ve çevresel faktörleri hakkında bilgi aldıktan sonra kişiye özel muayene ve tetkikler doktorlarımız tarafından belirlenir ve değerlendirilir.

Check up hizmeti nasıl yapılır?

  1. Check up hemşiremiz tarafından tıbbi geçmişiniz, alışkanlıklarınız, beslenme şekliniz, çevresel faktörler “Kişisel Tıbbi Form” lara doldurulur.
  2. “kişisel tıbbi form” lar uzman doktorumuz tarafından değerlendirilir ve kişiye özel fiziksel muayene, radyolojik ve laboratuvar tetkikleri belirlenir.
  3. Deneyimli hemşirelerimiz ile laboratuvar ve radyolojik tetkikleriniz yapılır.
  4. İstenilen tetkiklere göre aynı gün veya takip eden günlerde tetkikler sonuçlanır.
  5. Yapılan tetkik sonuçları uzman doktorlarımız tarafından incelenir, gerekli muayeneler yapılır ve varsa alınması gereken tedbirler anlatır veya bir hastalık saptanır ise konu ile alakalı uzman doktorumuza yönlendirilir.

Check up ne zaman yapılır?

Check up muayenesi 18 yaşını doldurmuş tüm bireylere önerilir. Her hangi bir sağlık problemi olan veya olmayan herkesin düzenli olarak yılda 1 kez check up programına katılmasını tavsiye ediyoruz. Devam eden hastalıkların durumunu ve sebeplerini öğrenirken, hiçbir hastalığı olmayan kişilerde ise her hangi bir hastalığın başlangıcı olup olmadığı önceden teşhis edilerek gerekli tedbirler alınarak ileride oluşabilecek tüm risklere karşı hazırlıklı olmamızı sağlar.

× Merhaba; Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?